Masaż Wrocław - MASUJE.info

Jak wewnątrz tak i na zewnątrz - powiedzenie hawajskie
kontakt tel. 504 910 442

Warsztaty

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie DZIEŃ SPA DLA DUSZY, organizowane przez Akademię Rozwoju DalejMama oraz Body4Soul z okazji Dnia Kobiet.

Spotkanie w kobiecej energii, prowadzone przez Kobiety.
Każda z Was znajdzie coś dla siebie – coś dla CIAŁA i coś dla DUCHA.

To okazja do wymiany doświadczeń, wspólnych tańców, działań artystycznych, relaksu.
Chcemy, żeby każda z Was poczuła się wyjątkowo, zobaczyła w sobie Boginię, pobyła sama ze sobą, z innymi kobietami bez pośpiechu i natłoku myśli.

W ramach DNIA SPA DLA DUSZY odbędzie się m.in. :

🌸 „Taniec etniczny w kręgu”

Tańce etniczne w kręgu to niezwykle proste układy kroków, których uczymy się krótko i które łatwo można zapamiętać. Tańczone są zwykle w kręgu lub korowodzie, przez co jednoczą wszystkich tańczących. Każdy uczestnik doświadcza współpracy z innymi dając z siebie uwagę, skupienie jednocześnie bawiąc się i rozluźniając całe swoje ciało. Czas mija szybko i przyjemnie, a tańczący doświadczają poczucia wspólnoty, jedności oraz harmonii podczas zapoznawania się z muzyką i tańcami innych kultur.

W programie nauka tańców w kręgu m. in. z rejonu Izraela, Rumunii, Ameryki, Szkocji, Indii, Węgier, Boliwii, Afryki, Serbii, Chorwacji, Czech i Polski.

✨ Prowadząca: Agnieszka Szczepańczyk – Bouazza. Holistyczna masażystka ciała i duszy, miłośniczka ajurwedy, jogi i zdrowego stylu życia. Współpraca z ciałem to jej pasja, a masowanie to czynność, która daje jej radość i spełnienie. Świadomą drogę współpracy z ciałem rozpoczęła kilkanaście lat temu gdy realizowała się zawodowo prowadząc warsztaty i szkolenia z zakresu terapii tańcem. 10 lat temu weszła na ścieżkę świadomego dotyku, a od 1,5 roku prowadzi swój własny gabinet Masaże dla Kobiet, w którym doświadcza wraz z Klientkami uzdrawiającej, uznającej i pełnej miłości energii podczas sesji masażu.

A oprócz tego czeka na was pyszny poczęstunek, kawa, herbata, rozmowy w kuluarach, mały prezent i loteria!
A do wygrania – KOBIECA METAMORFOZA, bon na makijaż Real Goddess by DalejMama

TERMIN - 9 marca 2019 r., godz. 11.30

MIEJSCE - Body4Soul ul. Stysia 45, Wrocław

CENA - 250 zł. Kwota obejmuje udział we wszystkich warsztatach, poczęstunek na słodko i wytrawnie (również w ramach przerwy obiadowej), przerwę kawową.

ZAPISY - Aby zapisać się na spotkanie wypełnij formularz zgłoszeniowy a w odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie udziału oraz dane do przelewu.
Formularz: https://goo.gl/forms/gtID2vg2zguh6neE2

Do zobaczenia ♥

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/375675249650922

DZIEŃ SPA DLA DUSZY