Masaż Wrocław - MASUJE.info

Jak wewnątrz tak i na zewnątrz - powiedzenie hawajskie
kontakt tel. 504 910 442

Kilka słów o mnie

Agnieszka Szczepańczyk-Bouazza

Nazywam się Agnieszka Szczepańczyk – Bouazza i jestem holistyczną masażystką ciała i duszy, miłośniczką ajurwedy, jogi
i zdrowego stylu życia, a także malarką duchową.

Praca z ciałem to moja pasja, a masowanie to czynność, która daje mi radość i spełnienie.

Świadomą drogę kontaktu z ciałem rozpoczęłam kilkanaście lat temu gdy zafascynowałam się terapią tańcem, kilka lat później doszedł do niej masaż, a 10 lat temu praca tylko z kobietami i tak powstał projekt w który jestem zaangażowana z płaszczyzny serca - Masaże dla Kobiet.

Jest to przestrzeń w której ważne jest dla mnie indywidualne podejście do Kobiet, wysoka jakość prezentowanych przeze mnie usług oraz prowadzenie Klientki w procesie wchodzenia w coraz bliższą relację z samą sobą i jej ciałem. Przychodząc do mnie każda Klientka może być pewna, że moja postawa i nastawienie do pracy pełne jest szczerego zaangażowania i czystych intencji.

Mimo rosnącego doświadczenia odczuwam potrzebę stałego rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności by trafić moimi kompetencjami do jak najszerszego grona Kobiet i pokazać im, zachęcić je i dać im możliwość doświadczyć miłości do siebie i swojego ciała poprzez uzdrawiającą moc kojącego dotyku.

Masaż niesie za sobą:

dotyk - jego dobroczynne działanie niesie ciepło, radość oraz uwolnienie od negatywnych myśli
miłość - tak potrzebna, aby otworzyć serce na to, co w życiu najlepsze
harmonia - niezbędna, aby pogodzić się z samym sobą
spokój - niosący ukojenie, przywracający do stanu równowagi, pozwalający na prawdziwe i pozytywne doświadczanie swego wnętrza

Rezultatem masaży jest:

Zapraszam Cię do kontaktu ze mną w celu umówienia się na interesujący Cię masaż we Wrocławiu: agnieszka@masuje.info lub tel.: 504 910 442.