Masaż Wrocław - MASUJE.info

Jak wewnątrz tak i na zewnątrz - powiedzenie hawajskie
kontakt tel. 504 910 442

Kilka słów o mnie

Agnieszka Szczepańczyk-Bouazza

Witam Cię serdecznie! Nazywam się Agnieszka Szczepańczyk - Bouazza. Bardzo lubię i cenię sobie pracę z ciałem.

Przygodę kontaktu z ciałem rozpoczęłam nieświadomie dawno temu czerpiąc satysfakcję z masowania najbliższych w niezbyt określony sposób, bazując raczej na intuicji i słuchając ciała, które aktualnie miałam w swoich dłoniach. Z czasem, jeśli chodzi o pracę z ciałem przejawiłam się w tańcu i ruchu, której owocem jest prowadzenie przeze mnie warsztatów i szkoleń z zakresu choreoterapii: www.choreoterapia.info.

Niemniej stosując na warsztatach różne arte metody uzupełniałam je o masaż, a raczej o jego elementy. Aż w końcu odważyłam się i zdecydowałam się na to, aby zostać świadomą masażystką. Odkąd masuję to odczuwam zadowolenie, przyjemność i radość, kiedy dostrzegam widoczne zmiany w klientach na ciele, twarzy i w ich emanacji energetycznej.

W swojej ofercie proponuję masaż małżeństwa Alana i Mary Earle PeLoHa, który był tworzony i doskonalony przez nich przez 25 lat oraz hawajski masaż Lomi Lomi Nui.
Oba rodzaje masaży dla mnie samej są niesamowite i doświadczając ich na własnej skórze za każdym razem manifestuje się w moim życiu uzdrowienie ciała i duszy oraz głębsze przejawianie Miłości i Harmonii, na co dzień.

Masaż niesie za sobą:

dotyk - jego dobroczynne działanie niesie ciepło, radość oraz uwolnienie od negatywnych myśli
miłość - tak potrzebna, aby otworzyć serce na to, co w życiu najlepsze
harmonia - niezbędna, aby pogodzić się z samym sobą
spokój - niosący ukojenie, przywracający do stanu równowagi, pozwalający na prawdziwe i pozytywne doświadczanie swego wnętrza

Rezultatem masaży jest:

Zapraszam Cię do kontaktu ze mną w celu umówienia się na interesujący Cię masaż we Wrocławiu: agnieszka@masuje.info lub tel. 504 910 442