Masaż Wrocław - MASUJE.info

Jak wewnątrz tak i na zewnątrz - powiedzenie hawajskie
kontakt tel. 504 910 442

Masaż Lomi Lomi

Lomi Lomi Nui to prastary masaż pochodzący z Hawajów łączący w sobie wiedzę i doświadczenie, mądrość Kahunów, czyli mistrzów masażu.

Lomi jest słowem określającym masaż i znaczy tyle, co ugniatać, naciskać, pocierać, ale też pracować ze swoją wewnętrzną jak i zewnętrzną stroną.
Nui – oznacza jedyny w swoim rodzaju.
A podwojenie słowa lomi podkreśla intensywność i jakość masażu.

Lomi Lomi Nui jest całościowym masażem, którego celem jest rozluźnienie napiętych mięśni, ale również usunięcie blokad w całym ciele. Lomi Lomi Nui to uczta dla zmysłów, która w naturalny i łagodny sposób leczy duszę i ciało. Podczas masażu, kiedy klient się rozluźnia, całkowicie poddaje się masażowi to powraca do swej pierwotnej, boskiej natury pozwalając sobie na odczuwanie miłości, harmonii, piękna i radości.

Zgodnie z hawajską sentencją celem masażu Lomi Lomi Nui jest połączenie człowieka z mądrością jego własnego ciała, uświadomienie jej sobie i uzdrowienie, przejawienie jej doskonałości w świecie, w codziennym życiu. Podczas masażu ciało i duch traktowane są jako jedność masowane z miłością, akceptacją i szacunkiem w połączeniu z elementami tańca hula zapewniają uzdrowienie.

Mówi się, że na Hawajach nikt nie umarł z powodu choroby, ponieważ doświadczanie masażu Lomi Lomi Nui sprawia, że nie tworzy się ból, a więc nie ma blokad w ciele, czyli energia może płynąć swobodnie poprzez ciało. To kolejny z celów tego masażu. Harmonia i równowaga przepływu energii w ciele. Tak funkcjonuje ciało, które jest uzdrowione z nadmiernego stresu, lęku, strachu, napięć i blokad. Hawajski masaż miękko i łagodnie pobudza ciało człowieka do pozbycia się zgromadzonych naprężeń oraz mobilizuje organizm do samoregulacji.

Masaż Lomi Lomi Nui trwa ok. 1,5 godz. Masaż ma miejsce u mnie w domu, na każdą sesję pomieszczenie jest specjalnie przygotowywane dla klienta.

W celu umówienia się na masaż we Wrocławiu skontaktuj się ze mną, zapraszam: agnieszka@masuje.info lub tel. 504 910 442.